Prostorný duplex 4+2, parkování na vlastním pozemku

Prostorný dům duplexního typu, v blízkosti všech služeb, pouhých 6 minut autem od pláží a 5 minut od obchodů, jako je Carrefour, Mercadona, nákupní centrum Habaneras. Duplex se nachází 1,5 km od růžového slaného jezera a 4 km od pláží ve městě Torrevieja.

V domě jsou 3 ložnice, 2 koupelny, technická místnost, kuchyňský kout s průhledem do obývacího pokoje. Dům má krásnou zahradu, o kterou její současní majitelé velmi dobře pečují, stejně jako o zbytek domu. Duplex má velké otevřené solárium na opalování a grilování nebo věšení prádla, pozemek nabízí prostornou terasu a parkovací místo.

U domu je možné využít komunální bazén a dětské hřiště.

🌴 Město Torrevieja je proslulé neobvykle teplými zimami, více informací o počasí. Středozemní moře a laguny se slanou vodou zde vytvářejí unikátní mikroklima, které je vysoce ceněno Světovou zdravotnickou organizací.

✈ Letiště v Alicante, kam z ČR létají přímé linky, je od nemovitosti vzdáleno 50 km. Přímé letecké spojení na trase Praha – Alicante operují aerolinie Eurowings. Přímý let Pardubice – Alicante pak provozuje Ryanair.

Zapojte se do diskuze

Compare listings

Porównać