Luxusně vybavený dům 3+1

Jde o dvoupodlažní luxusně vybavený dům, který je součástí komplexu s uzavřenou relaxační zónou, kde je k dispozici společný velký bazén s dětským brouzdalištěm. Nemovitost leží ve velmi žádané a klidné oblasti Torre de la Horadada.

Přízemí: Ve vstupní hale je rozkládací kožená sedací souprava a televize se satelitním příjmem. Kuchyň je vybavena kuchyňskou linkou s varnou deskou, odsavačem par, mikrovlnnou a horkovzdušnou troubou, myčkou na nádobí, ledničkou s mrazicím boxem. Součástí přízemí je také jídelní kout i koupelna se sprchovým boxem a WC.

V prvním patře domu se nachází dvě samostatné ložnice s vestavěnými skříněmi. Ložnice jsou zařízeny velmi luxusně a to francouzskými lůžky v bílé kůži s matrací nejvyšší kvality (Miotto Royal Sleeper). Nachází se zde také koupelna s vanou a sprchovým masážním panelem, včetně automatického WC s integrovanou vodní sprškou a vyhříváním.

Všechny vnitřní prostory domu jsou klimatizovány.

Venkovní prostor zaručuje maximální soukromí, je vybaven lehátky a posezením se slunečníky a markýzou. Součástí je vyhřívaná masážní Whirlpool a solární sprcha.

🌴 Oblast je proslulá neobvykle teplými zimami, více informací o počasí.

✈ Letiště v Alicante, kam z ČR létají přímé linky, je od apartmánu vzdáleno 65 km. Přímé letecké spojení na trase Praha – Alicante operují aerolinie Eurowings. Přímý let Pardubice – Alicante pak provozuje Ryanair.

Zapojte se do diskuze

Compare listings

Porównać