Moderní vily v Los Montesinos

Jde o 20 nově vystavěných moderních vil se soukromým bazénem a parkovacím místem. Vyly disponují dvěmi koupelnami a třemi, nebo čtyřmi ložnicemi. Přízemí disponuje obývacím pokojem, otevřenou kuchyní, jídelnou a dvěmi nebo třemi ložnicemi. Obývací pokoj, jídelna a kuchyně v přízemí získávají spoustu přirozeného světla z velkých oken směrem na terasu. V prvním patře se nachází hlavní ložnice s vlastní koupelnu, šatnu a vstupem na terasu.

Vily jsou v prodeji od 359 000 EUR, ovšem nejlevnější novostavby bývají obvykle nejrychleji vyprodány.

Zástavba leží ve městě Los Montesinos, kde naleznete nádhernou radnici a náměstí s pravou španělskou atmosféru, samozřejmostí pak je veškerá vybavenost. V blízkosti je několik golfových hřišť. Nádherné písečné pláže jsou vzdáleny 8 km. Oblast je proslulá neobvykle teplými zimami, více informací o počasí. Středozemní moře a laguny se slanou vodou zde vytvářejí unikátní mikroklima, které je vysoce ceněno Světovou zdravotnickou organizací (WHO). Letiště v Alicante, kam například z Pardubice létá přímý let nízkonákladové společnosti Ryanair, je vzdáleno 45 km.

Oblast je proslulá nadprůměrně teplými zimami, více informací o počasí. Letiště v Alicante, kam například z Pardubice létá přímý let nízkonákladové společnosti Ryanair, je vzdáleno 55 km.

Zapojte se do diskuze

Compare listings

Porównać