Nová výstavba apartmánů jen 70 metrů od pláže v žádaném a klidném středomořském městečku Torre de la Horadada a v pěší dostupnosti veškeré občanské vybavenosti. Náměstí leží 250 metrů od domu.
Komplex nabízí šest inovativních apartmánů se dvěma ložnicemi ve středomořském stylu se společným bazénem na terase v nejvyšším patře, vedle krásného společného grilu a sluneční terasy.
Letiště v Alicante, kam z ČR létají přímé linky, je od nemovitosti vzdáleno 70 km. Přímé letecké spojení na trase Praha – Alicante operují aerolinie Eurowings a easyJet. Přímý let Pardubice – Alicante pak provozuje Ryanair.
Oblast je proslulá příznivým podnebím, a to hlavně velmi teplým počasím v zimním období Středozemní moře a laguny se slanou vodou zde vytvářejí unikátní mikroklima, které je vysoce ceněno Světovou zdravotnickou organizací.
Při koupi nemovitosti nabízíme veškerý (také právní) servis v českém jazyce. Více podrobněji jak na koupi nemovitosti ve Španělsku.
Realizujeme správu, údržbu a kontrolu nemovitosti. Pokud se rozhodnete nemovitost pronajímat, také úklid pod vašich klientech, předání, převzetí nemovitosti a transfery z a na letiště. Takřka neustále jsme přítomni na místě, bydlíme ve Španělsku.