Nová výstavba apartmánů v samém srdci města Torrevieja na ulici Calle Ramón Gallud. V pěší dostupnosti leží nejen veškerá občanská vybavenost ale také hlavní pobřežní promenáda Paseo Marítimo i pláže Cura a Los Locos.
Na střese domu bude obyvatelům k dispozici komunitní bazén a odpočinková zóna.
K dispozici jsou:
Apartmány s dvěmi ložnicemi a dvěmi koupelnami.
Apartmány s jednou ložnicí a jednou koupelnou.
Dva horní luxusní penthouse (2 ložnice a 2 koupelny) s mimořádně prostornými terasami.
Letiště v Alicante, kam z ČR létají přímé linky, je od nemovitosti vzdáleno 40 km. Přímé letecké spojení na trase Praha – Alicante operují aerolinie Eurowings a easyJet. Přímý let Pardubice – Alicante pak provozuje Ryanair.
Oblast je proslulá příznivým podnebím, a to hlavně velmi teplým počasím v zimním období Středozemní moře a laguny se slanou vodou zde vytvářejí unikátní mikroklima, které je vysoce ceněno Světovou zdravotnickou organizací.
Při koupi nemovitosti nabízíme veškerý (také právní) servis v českém jazyce. Více podrobněji jak na koupi nemovitosti ve Španělsku.
Realizujeme správu, údržbu a kontrolu nemovitosti. Pokud se rozhodnete nemovitost pronajímat, také úklid pod vašich klientech, předání, převzetí nemovitosti a transfery z a na letiště. Takřka neustále jsme přítomni na místě, bydlíme ve Španělsku.