Poslední dva nově vystavěné apartmány v žádané lokalitě

Neváhejte! Také ve Španělsku letí ceny stavebního materiálu prudce nahoru, novostavby za podobně nízké ceny již k dispozici nebudou.

Jedná se o poslední dva byty v luxusním rezidenčním komplexu, který leží v oblíbené lokalitě El Raso. Jde o dva apartmán v horním patře (od 181 000 EUR) se soláriem o rozloze 68 m². Výstavba je dokončena, apartmány jsou připraveny k nastěhování.

Apartmány disponují 2 ložnicemi, 2 koupelnami a terasou a rozlehlým soláriem. Samozřejmostí pak je centrální klimatizace a bezpečnostní rolety s dálkovým ovládáním. Ke každému apartmánu náleží také podzemní vyhrazené parkovací místo a uzamykatelný sklad na kola, kajaky a podobně. Rezidenční prostor zahrnuje společný komunitní bazén.

Oblast je proslulá neobvykle teplými zimami, více informací o počasí. Středozemní moře a laguny se slanou vodou zde vytvářejí unikátní mikroklima, které je vysoce ceněno Světovou zdravotnickou organizací (WHO). Letiště v Alicante, kam například z Pardubice létá přímý let nízkonákladové společnosti Ryanair, je od apartmánu vzdáleno 45 km.

Zapojte se do diskuze

Compare listings

Porównać