Rohový řadový dům 4+1 v rezidenčním komplexu s bazénem

Předmětem prodeje je rohový řadový dům, který byl postaven v roce 2006 na vlastním pozemku o rozloze 146 m². Zastavěná plocha domu činí 57 m². Podlahová plocha domu je 117 m².

Do domu se vchází přes vstupní terasu, v 1.NP se nachází obývací pokoj spojený s kuchyní, koupelna se sprchovým koutem a WC a ložnice. V 2.NP se nachází dvě ložnice, koupelna s vanou, WC a bidetem. Terasa příslušející k jedné z ložnic ve 2.NP je orientovaná na jihovýchod a má výhled na moře. Z chodby v 2.NP lze vstoupit na další terasu, ze které vedou schody do 3.NP. Pod schody se nachází uzamykatelná technická místnost s regály. Ve 3.NP se nachází solárium – terasa s výhledem na moře a okolí a větší technická místnost.

V roce 2018 (při koupi domu) došlo ke kompletnímu vymalování celého vnitřku domu a výměně veškerého vnitřního vybavení za nové. Jedná se o veškerý nábytek včetně všech kuchyňských spotřebičů, veškerých svítidel, tyčí se závěsy či koupelnového vybavení. U horního solária se nachází satelitní přijímač naladěný na družici Astra 23,5 s nabídkou české satelitní televize Skylink. Do domu je přivedeno internetové připojení optickým kabelem s momentální rychlostí 600Mbit symetricky.

Dům je v nabídce na prodej včetně veškerého zařízení nábytkem a spotřebiči, tak jak je patrno z fotografií a videa.

Zapojte se do diskuze

Compare listings

Porównać