Ubytování ve Španělsku

Ubytování u Čechů a Slováků ve Španělsku u moře, jižní část pobřeží Costa Blanca. Pronájmy Torrevieja, La Mata, Orihuela Costa, Torre de la Horadada.

Nejnovější nabídky ubytování

Torrevieja, La Mata, Orihuela Costa, Torre de la Horadada. Uvedené ceny jsou za celou nemovitosti na jednu noc, nikoliv za osobu!
Žádnou provizi neplatíte, u každé nabídky naleznete přímý kontakt na majitele nemovitosti.

Ubytování ve Španělsku

Většina nemovitostí nabízená k pronájmu prostřednictvím této webové stránky leží v docházkové vzdálenosti od pláže.

Jde zejména o ubytování v těchto lokalitách na pobřeží Costa Blanca: Torrevieja, La Mata, Orihuela Costa, Torre de la Horadada.

Zveřejnění nabídky je zdarma

Zabýváme se především prodejem nemovitostí. Nicméně našim klientům, kteří se rozhodli nemovitost pronajímat, nabízíme exkluzivní možnost bezplatné propagace nemovitosti.

Všichni klienti, kteří od nás nemovitost koupili, nebo nemovitost koupí v budoucnosti, zde mohou nabídnout pronájem své nemovitosti zdarma.

Na tomto místě můžete nabízet ubytování ve Španělsku bez turistické licence.

Komunikace v českém jazyce

Jde výhradně o ubytování u Čechů a Slováků, na veškerých podmínkách ubytování se tak máte možnost domluvit bez znalosti cizího jazyka.

Prostřednictvím tohoto webu kontaktujete přímo majitele nemovitosti, nebo česky či slovensky mluvící osobu, která byla nemovitost svěřena do správy.

Bude o vás postaráno

Zajištěna je doprava z letiště v Alicante na místo ubytování a zpět.

Ubytovatel Vám může zajistit zapůjčení auta.

V případě nouze je na blízku, nebo na telefonu někdo kdo je připraven překládat nebo pomoci, například při autonehodě, návštěvě pohotovosti, nebo pokud se vám zabouchnou dveře od apartmánu a podobně.

Porovnat nabídky

Porovnat