Oblast Orihuela Costa

Orihuela Costa je oblíbenou destinací pro návštěvníky, kteří hledají slunce, pláže, nádherné přírodní scenérie a sportovní vyžití.

Jde o poměrně rozsáhlou oblast, která na východě hraničí s městem Torrevieja a na západ sahá až k městu Pilar de la Horadada a Torre de la Horadada. Orihuela Costata se skládá z mnoha malých měst, osad a vesnic (Villamartin, La Zenia, Cabo Roig, Playa Flamenga, Playa Flamenca, Dehesa de Campoamor, La Florida a další), které jsou obklopeny poutavými přírodními scenériemi a nádhernými plážemi, včetně takzvaných divokých pláží.

Oblast je domovem několika přístavů, mnoha sportovních aktivit (jízda na kole, jízda na koni, potápění, šnorchlování a další), mnoha golfových hřišť, restaurací, barů obchodů a oblíbených kulturních akcí.

Průměrná roční teplota činí 18 °C, je zde v průměru 340 slunečných dnů v roce. Podrobnější informace o počasí.

Orihuela Costa, zajímavosti a informace

Doprava do oblasti Orihuela Costa

Město leží 55 kilometrů od letiště v Alicante, kam létá z Prahy přímý spoj letecké společnosti Eurowings a z Pardubic přímý spoj nízkonákladových aerolinií Ryanair. Alternativně lze do Alicante letět mnoha spoji z Vídně, Německa a Polska. Dostupný je také spoj z Prahy do Valencie, letiště ve Valencii je vzdáleno přibližně 240 km. Oblast je dostupná také autem, vzdálenost z Prahy je okolo 2 300 km.

Orihuela Costa

Nemovitosti Orihuela Costa

V oblasti Orihuela Costa nabízíme jak nemovitosti, které leží v bezprostřední blízkosti pláže, tak nemovitosti vzdálené zhruba až 6 kilometrů od pobřeží. Aktuální nabídku naleznete pod tímto odkazem – nemovitosti Orihuela Costa. Ale můžete můžete si od nás nechat také vyhledat nemovitost dle vašich individuálních představ. Při koupi nemovitosti nabízíme jak právní servis tak správu nemovitosti po dobu majitelovy nepřítomnosti, nebo služby pro majitelovy hosty, pokud nemovitost pronajímá, viz tento odkaz – správa nemovitosti.

Porovnat nabídky

Porovnat