Trhy Torrevieja, okolí města a Orihuela Costa

Ve městě Torrevieja, jeho bezprostředním okolí a na pobřeží Orihuela Costa, se konají několikrát týdně trhy. Nakoupíte zde čerstvou zeleninu, ovoce, uzeniny, sýry, různé tretky a také oblečení. Bohužel ani na jednom trhu nenaleznete čerstvé ryby či plody moře. Pokud vás zajímají starožitnosti, mince, odznaky, staré knihy, fotoaparáty, obrazy, hodiny, porcelán, kuriozity a podobné zboží, navštivte bleší trhy, kde naleznete nejen praktické věci, ale i roztodivné kuriozity. Ať již se jedná o jakýkoliv typ trhu, nechoďte zde dříve než v 8 hodin a později než ve 14:00.

Středeční trh v La Mata

Čerstvá zelenina a ovoce, uzeniny, sýry, olivy, med, víno, bylinky, koření, různé tretky, suvenýry, oblečení. Umístění tržnice na mapě – maps.google.cz.

Čtvrteční trh v Cabo Roig

Čerstvé ovoce a zelenina, uzeniny, sýry, olivy, med, víno, bylinky, koření, suvenýry, oděvy a podobně. Umístění tržnice na mapě – maps.google.cz.

Páteční trh v Torrevieja

Čerstvá zelenina a ovoce, uzeniny, sýry, olivy, med, víno, bylinky, koření, různé tretky, suvenýry, oblečení. Umístění tržnice na mapě – maps.google.cz.

Sobotní trhy Playa Flamenca

Čerstvé ovoce a zelenina, uzeniny, sýry, olivy, med, víno, bylinky, koření, suvenýry, oblečení a podobně. Umístění tržnice na mapě – maps.google.cz.

Sobotní trh El Moncayo (bleší trh)

Záplava nového i použitého zboží, od praktických věcí až po roztodivné kuriozity. Umístění trhu na mapě – maps.google.cz.

Nedělní trh, Campo de Guardamar

Mercadillo de Campo de Guardamar leží uprostřed citronových a pomerančových sadů. Nakoupíte zde čerstvou zelenino a ovoce, uzeniny, sýry, olivy, med, víno, bylinky, koření, různé tretky, suvenýry, oblečení, zkrátka takřka vše na co si vzpomenete. Na nedělním trhu Vám dokonce přezují auto, funguje zde kadeřník a spousta restaurací, včetně restaurace kde si můžete dát typicky česká jídla jako řízek, guláš a podobně, dokonce se zde čepuje plzeňské pivo. Vysoko nad touto (českou) restaurací vlaje česká vlajka, tedy měli byste si ji všimnout hned při příjezdu. Umístění tržnice na mapě – maps.google.cz.

Nedělní trh Guardamar (bleší trh)

Second hand, starožitnosti, mince, odznaky, staré knihy, fotoaparáty, obrazy, hodiny, porcelán, kuriozity a podobné zboží. Umístění trhu na mapě – maps.google.cz.

Několik fotografií z tržnic

Sýr, tržnice

Španělské speciality je možné zakoupit i v ČR. Vyberte si obchod se španělskými specialitami na Firmy.cz

Zapojte se do diskuze

Porovnat nabídky

Porovnat