Trhy Torrevieja a okolí

  • Před 2 roky
  • Blog
  • 0

Ve městě Torrevieja či jeho bezprostředním okolí se konají třikrát týdně (středa, pátek, neděle) trhy. Nakoupíte zde čerstvou zeleninu, ovoce, uzeniny, sýry, různé tretky a oblečení. Na trhy nechoďte dříve než v 8 hodin a později než ve 14:00. Bohužel ani na jednom trhu nenaleznete čerstvé ryby či plody moře.

Středeční trh v La Mata

Čerstvá zelenina a ovoce, uzeniny, sýry, olivy, med, víno, bylinky, koření, různé tretky, suvenýry, oblečení. Umístění tržnice na mapě – maps.google.cz.

Páteční trh v Torrevieja

Čerstvá zelenina a ovoce, uzeniny, sýry, olivy, med, víno, bylinky, koření, různé tretky, suvenýry, oblečení. Umístění tržnice na mapě – maps.google.cz.

Nedělní trh, Campo de Guardamar

Mercadillo de Campo de Guardamar leží uprostřed citronových a pomerančových sadů. Nakoupíte zde čerstvou zelenino a ovoce, uzeniny, sýry, olivy, med, víno, bylinky, koření, různé tretky, suvenýry, oblečení, zkrátka takřka vše na co si vzpomenete. Na nedělním trhu Vám dokonce přezují auto, funguje zde kadeřník a spousta restaurací, včetně restaurace kde si můžete dát typicky česká jídla jako řízek, guláš a podobně, dokonce se zde čepuje plzeňské pivo. Vysoko nad touto (českou) restaurací vlaje česká vlajka, tedy měli byste si ji všimnout hned při příjezdu. Umístění tržnice na mapě – maps.google.cz.

Několik fotografií z tržnic

Ceny na tržnici Ovoce Paella Paprika Trhy Torrevieja Tržnice Uzeniny Zelenina

Sýr, tržnice

Španělské speciality je možné zakoupit i v ČR. Vyberte si obchod se španělskými specialitami na Firmy.cz

Předchozí příspěvek

Růžová laguna, Torrevieja

Zapojte se do diskuze

Compare listings

Porównać